Podziel się tą stroną na

Wakacje na barce w Andegawenii

Zakosztuj uroków turystyki rzecznej podczas wakacji na barce w Andegawenii! Zlokalizowana w odległości 2,5 godziny od Paryża, między Doliną Loary a Bretanią Andegawenia,  to unikalny region posiadający ponad 300 km rzek i innych dróg wodnych – wszystkie wykorzystywane jedynie do żeglugi turystycznej. Spokojne tempo życia, smaczna kuchnia, zamki i klasztory - Andegawenia szczyci się doskonałą siecią rzek, które otworzą przez Tobą dostęp do skarbów regionu.

Wyczarteruj barkę turystyczną na rzekach Mayenne, Sarthe i Oudon

Spokojna Andegawenia oferuje wakacje na barce w regionie usianym pełnymi uroku wioskami, z których każda jest bogata w atrakcje turystyczne. Trzy rzeki: Mayenne, Sarthe i Oudon są wykorzystywane wyłącznie do uprawiania turystyki rzecznej. Tutejsze drogi wodne należą do najlepiej wyposażonych we Francji, z wieloma punktami przystankowymi na trasie i ręcznie obsługiwanymi śluzami – idealna trasa dla początkujących, zapewnia odprężające wakacje na wodzie.

Przydatne informacje

FAQ, słownik, zasady ruchy wodnego, specjalne oferty… Przeczytaj przydatne informacje odnośnie nawigacji na rzekach i kanałach

Zamów darmowy katalog

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Kupujac w Nicols,akceptujesz zapisanie ich w pamięci przeglądarki.