Podziel się tą stroną na

Wakacje na barce w Franche Comté

Wakacje na barce we Franche Comté i Doubs: szeroki wybór tras, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Położony pomiędzy Alzacją, Burgundią i Szwajcarią, region Franche Comté posiada ponad 300 kilometrów dróg wodny dostępnych dla barek turystycznych.

Trasa rejsu poprowadzi Cię przez serce regionu cechującego się niesamowitymi krajobrazami, usianymi tradycyjnymi wioskami i niezwykłymi miastami o bogatej historii – niesamowita sceneria wakacji na barce!

Wyczarteruj barkę na rzekach Doubs (część Kanału Rodan-Ren) i Saona

Nicols oferuje wynajem barek z bazy w Dole (dawnej stolicy regionu Comté), położonej przy drodze wodnej znanej jako Kanał Rodan-Ren (Canal du Rhône au Rhin), przebiegającej na tym odcinku rzeką Doubs.

Dzięki swojemu położeniu w miejscu, gdzie Saona łączy się z Doubs i Kanałem Burgundzkiem, baza Nicols w Dole oferuje wiele możliwości wyboru trasy. Sprawia to, że będziesz chciał tu wracać i odkrywać wciąż nowe szlaki.

Przydatne informacje

FAQ, słownik, zasady ruchy wodnego, specjalne oferty… Przeczytaj przydatne informacje odnośnie nawigacji na rzekach i kanałach

Zamów darmowy katalog

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Kupujac w Nicols,akceptujesz zapisanie ich w pamięci przeglądarki.