Podziel się tą stroną na

Wakacje na barce w Lot

Zaokrętuj się na barce, do prowadzenia której nie potrzebujesz żadnego patentu i wybierz się na wakacje do serca wspaniałej doliny Lot. Serie urwisk skalnych, zatoczek i jaskiń czekają na Ciebie na każdym zielonym zakręcie tego pięknego, naturalnego szlaku wodnego.

74-kilometrowy odcinek rzeki dostarczy wielu atrakcji! 17 ręcznie obsługiwanych śluz (uruchomisz je samodzielnie) zabierze Cię w podróż w czasie.

Zapomniane przez czas wioski regionu Quercy z charakterystycznymi czerwonymi dachami, słynny Most Valentré w Cahors, klify rzeczne niedaleko Bouziès i miasteczko Saint-Cirq-Lapopie usytuowane na ich szczycie… Wszystko to składa się na urok jednego z najatrakcyjniejszych celów wakacyjnej podróży barką.

Wyczarteruj barkę turystyczną na rzece Lot

Nicols oferuje wynajem barek z bazy w Cahors (dawny port rzeczny obsługujący wioskę St-Cirq-Lapopie), zlokalizowanej nad rzeką Lot. Pływanie po tej dzikiej rzece, poprzecinanej ręcznie obsługiwanymi śluzami i podlegającej wahaniom poziomu wody, wymaga posiadania doświadczenia w manewrowaniu łodzią, co pomoże w pełni cieszyć się wakacjami na barce w tym regionie.

Przydatne informacje

FAQ, słownik, zasady ruchy wodnego, specjalne oferty… Przeczytaj przydatne informacje odnośnie nawigacji na rzekach i kanałach

Zamów darmowy katalog

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Kupujac w Nicols,akceptujesz zapisanie ich w pamięci przeglądarki.