Podziel się tą stroną na

Wakacje na barce w Brandenburgii

Odkryj Brandenburgię z pokładu barki turystycznej – nie potrzebujesz patentu ani żadnego wcześniejszego doświadczenia!

Szczycący się ponad 170-cioma jeziorami, kanałami i rzekami region jest gęsto poprzecinany drogami wodnymi, zapraszającymi do przeżycia niezapomnianych wakacji na pokładzie jednej ze stylowych i przestronnych barek Nicols.

Naturalny krajobraz Pojezierza Ruppin będzie idealnych dla osób, które kochają aktywność na świeżym powietrzu, w tym wędkowanie, kąpiele w jeziorze czy wycieczki rowerowe. Brandenburgia słynie z doskonałych warunków do uprawiania sportów wodnych oraz posiada bezpośrednie połączenie z Pojezierzem Meklemburskim. Bliskie spotkanie z dziką przyrodą jest możliwe dzięki utworzeniu dwóch parków krajobrazowych: Uckermärkische Seen oraz Stechlin-Ruppiner Land.

Wyczarteruj barkę turystyczną na rzece Rhin

Nasza baza w Brandenburgii zlokalizowana jest w Neuruppin – stąd możesz wyruszyć w rejs po Pojezierzu Ruppin na pokładzie barki turystycznej Nicols – nie potrzebujesz w tym celu żadnych patentów!

W kierunku północnym możesz popłynąć przez region tzw. Szwajcarii Rupińskiej (Ruppiner Schweiz) wzdłuż rzeki Rhin. W kierunku południowym trasa poprowadzi Cię przez usiany jeziorami krajobraz w stronę Berlina.

Przydatne informacje

FAQ, słownik, zasady ruchy wodnego, specjalne oferty… Przeczytaj przydatne informacje odnośnie nawigacji na rzekach i kanałach

Nasze rejsy regionalne w Niemczech

Zamów darmowy katalog

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Kupujac w Nicols,akceptujesz zapisanie ich w pamięci przeglądarki.