Podziel się tą stroną na

Wakacje na barce nad Grande Lago

Znajdziesz tutaj informacje o wakacjach na barce w Portugaliimożliwość oferowana wyłącznie przez firmę Nicols!

Zlokalizowane w regionie Alentejo (dosłownie: Kraina za Tagiem), przy samej granicy z Hiszpanią Grande Lago jest największym sztucznym jeziorem w Europie. Zajmuje powierzchnię 250 km2, ma długość 83 km i 1160 km obwodu. Ciesz się wyjątkowymi wakacjami na barce!

Urocza wioska Amieira jest punktem początkowym rejsów barkami turystycznymi, do prowadzenia których nie potrzebujesz żadnych patentów. Zaokrętuj się na barce, aby wyruszyć w niezapomniany rejs. Czekają tu na Ciebie słońce i czysta woda!

Wyczarteruj barkę turystyczną na jeziorze Grande Lago

Jak dotrzeć do Grande Lago:
Baza Nicols w Amieira znajduje się w odległości kilku kilometrów od granicy z Hiszpanią. Można tu dotrzeć samolotem - lotniska w Lizbonie i Faro dzieli tylko 2 godziny jazdy od bazy, natomiast odległość z hiszpańskiej Sewilli wynosi 3 godziny. Na każdym z tych lotnisk istnieje możliwość wynajmu samochodu. Jeśli preferujesz transport publiczny, najwygodniej dotrzeć do mariny Amieira z Lizbony.

Przydatne informacje

FAQ, słownik, zasady ruchy wodnego, specjalne oferty… Przeczytaj przydatne informacje odnośnie nawigacji na rzekach i kanałach

Nasze rejsy w Portugalii od regionu

Zamów darmowy katalog

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Kupujac w Nicols,akceptujesz zapisanie ich w pamięci przeglądarki.