Wakacje na Wodzie we Francji

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o trzymaniu steru własnej łodzi i odkrywaniu Francji, to jesteś we właściwym miejscu! Nicols oferuje wakacje na barce w ponad 20 różnych bazach startowych w całym kraju, a co więcej, nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie żeglarskie ani licencja.

Z prawie 8000 km dróg wodnych, Francja ma największą w Europie sieć rzek i kanałów czekających na odkrycie przez Ciebie. Nicols ma wakacyjne trasy na weekend, krótką przerwę lub dłuższe wakacje - wszystkie oferują inny sposób na poznanie kraju, gdy powoli podróżujesz od wioski do wioski i od śluzy do śluzy.

Nasz zespół opracował sposób na najlepsze wakacje na łodzi we Francji - stworzyliśmy trasy, które prowadzą przez piękne krajobrazy i do interesujących miast i miasteczek. Na co czekasz…. Czas odcumować!

Wynajmij barkę z jednej z 20 baz nicolsa w całej Francji

Nasze propozycje wakacji na lodzi we Francji to jedna z najwiekszych kolekcji tras w ofercie - obejmuje 20 baz Nicols w 12 róznych regionach.

Jako jeden z wiodacych specjalistów w zakresie wakacji na wodzie, Nicols stworzyl wiele róznych propozycji tras rejsów, na które skladaja sie rejsy petlowe, wycieczki w jedna strone lub opcje tam i z powrotem do bazy. Przejdz na nasza strone „wszystkie wakacje na lodzi”, aby zapoznac sie z róznymi dostepnymi opcjami.

Top 5 najbardziej popularnych wakacyjnych tras wodnych we francji

Wszyscy slyszeli o Canal du Midi, w koncu to najslynniejszy kanal we Francji! Wpisany na Liste Swiatowego Dziedzictwa UNESCO od 1996 roku, otoczony jest platanami i cyprysami, które zapewniaja przyjemny cien nad kanalem w cieplym poludniowym sloncu. Plywaj wsród winnic Langwedocji-Roussillon i odwiedz sredniowieczne miasto Carcassonne podczas wakacji na lodzi na Canal du Midi.

Fani wysmienitych win i historii powinni rozwazyc wypozyczenie barki na przygode w Burgundii. Daj sie uwiesc bogatej historii, gastronomii i najlepszym winom podczas wakacji na lodzi na Canal de Bourgogne.

Odkryj magie, tajemnice i folklor podczas wakacji na lodzi w Bretanii. Lokalizacja naszych baz Nicols oznacza, ze masz dostep do kilku dróg wodnych - Canal de Nantes à Brest, rzeki Erdre i rzeki Vilaine.

Co mówiąnasi klienci

“This was our first boating holiday in France but such an amazing family adventure. We loved it so much that we’re already looking at the map of waterways ready to choose the next region of France we want to explore by canal boat! "

Marie – 35 years old and with three children

MAIS DE