Podziel się tą stroną na

Wakacje na barce we Francji

Jeśli Twoim marzeniem jest zwiedzanie Francji z pokładu barki turystycznej, to trafiłeś do dobrego miejsca. Nicols, najchętniej wybierany armator barek we Francji, oferuje możliwość wyczarterowania jednostek z 17 baz w różnych regionach tego kraju.
Francja szczyci się najdłuższą siecią kanałów w Europie – pokrywa ją prawie 8000 km dróg wodnych. To dobra wiadomość dla miłośników turystyki rzecznej, którzy otrzymują mnóstwo opcji wyboru trasy rejsu weekendowego, tygodniowego lub dłuższego. Odkryj Francję z nowej perspektywy, odwiedzając wioskę po wiosce i śluzę po śluzie.
Nicols wybrał najpiękniejsze regiony Francji i udostępnił możliwość odkrywania ich na nowo od strony wody. Wybierz swoje ulubione miejsce… i podnieś kotwicę!

(od 0 do 16 lat)

Wyczarteruj barke turystyczna z jednej z 19 baz we Francji

Gęsta sieć baz czarterowych firmy Nicols umożliwia przeżycie niezapomnianych wakacji w jednym z 12 regionów Francji, rozpoczynając rejs z jednej z 17 baz początkowych. Do wyboru masz słynne drogi wodne, takie jak Kanał Południowy, Kanał Burgundzki i Kanał Nantes-Brest w Bretanii, ale również wiele mniej znanych, ale nie mniej pięknych rzek i kanałów, które czekają na odkrycie. Elastyczne możliwości wyboru trasy (w tym one-way i trasy okrężne) sprawiają, że idealne wakacje na barce mogą być dopasowane do potrzeb każdej załogi. Sprawdź nasze pomysły na rejs i sugestie tras.

Przydatne informacje

FAQ, słownik, zasady ruchy wodnego, specjalne oferty… Przeczytaj przydatne informacje odnośnie nawigacji na rzekach i kanałach

Zamów darmowy katalog

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Kupujac w Nicols,akceptujesz zapisanie ich w pamięci przeglądarki.