Podziel się tą stroną na

Wakacje na barce w Akwitanii

Odkryj uroki turystyki rzecznej w Akwitanii i Gaskonii, krainie muszkieterów!

Wybierz trasę rozpoczynającą się w miejscu, gdzie spotykają rzeki Lot i Baïse. Okryj spokój Kanału Garonny, nieokiełznany urok rzeki Baïse, piękno Lot i potęgę Garonny.

Akwitania – niezwykle przyjazna kraina – to słoneczny region z bogatym dziedzictwem kulturowym, na które składają się ufortyfikowane miasta i zamki oraz wyborna kuchnia (armaniak, suszone śliwki z Agen, wino z Buzet, foie gras z truflami, confit z gęsi i wino z Cahors to tylko niektóre z nich).

Wyczarteruj barkę na rzece Baïse, Kanale Garonny i rzece Lot

Planujesz swoje pierwsze wakacje na barce i szukasz tras, które są idealne dla początkujących? Jeśli tak, to polecamy Kanał Garonny - spokojną i osłoniętą drogę wodną, której towarzyszą szlaki rowerowe oraz posiada wiele miejsc do cumowania.
Z kolei rejs po rzece Baïse poprowadzi Cię przez tunele drzew i ukaże różnorodne atrakcje - od historycznych wiosek, po wiatraki i ufortyfikowane miasta.
Dzięki bogactwu tras, Akwitania stanowi region turystyki rzecznej, do którego można wciąż wracać i za każdym razem odkrywać coś nowego.
Szeroki wybór barek turystycznych oferuje baza Nicols w Buzet sur Baïse.

Przydatne informacje

FAQ, słownik, zasady ruchy wodnego, specjalne oferty… Przeczytaj przydatne informacje odnośnie nawigacji na rzekach i kanałach

Zamów darmowy katalog

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Kupujac w Nicols,akceptujesz zapisanie ich w pamięci przeglądarki.