Podziel się tą stroną na

Wakacje na barce w Niemczech

Bogactwo dróg wodnych w Niemczech oferuje miłośnikom turystyki rzecznej szansę odkrycia wspaniałych obszarów naturalnego krajobrazu.
Wyczarteruj barkę turystyczną i wypłyń na szerokie wody otoczone przez zapierający dech w piersiach zalesiony krajobraz, typowy dla regionów Brandenburgii i Meklemburgii. W Niemczech zlokalizowane są trzech bazy Nicols, które oferują niezapomniane wakacje na barce w sercu regionu tysiąca jezior.
Lubisz kąpiele w czystej wodzie? Chciałbyś przycumować do brzegów dzikiego jeziora, w miejscu idealnym do zarzucenia wędki? Zabierz swoją rodzinę lub znajomych na rejs – weekendowy, tygodniowy albo dłuższy – i daj się oczarować przez świat dzikiej przyrody.

(od 0 do 16 lat)

Wyczarteruj barkę turystyczną Nicols z jednej z naszych baz w Niemczech

Nicols zacheca do odkrywania kultury i historii wschodnich Niemiec podczas podrózy wzdluz lokalnych dróg wodnych. Rzeki Elde i Hawela meandruja przez Park Narodowy Müritz w kierunku Schwerina, niesamowitego miasta, w którym znajduje sie slynny zamek. Rejs barka powiedzie do miasta Neuruppin, rozslawionego przez pochodzacego stad poete i pisarza, Theodora Fontane. A niedaleko czeka na Ciebie stolica kraju - Berlin. Rózne mozliwosci wyboru trasy rejsu umozliwiaja zaplanowanie idealnych wakacji na pokladzie barki Nicols.

Przydatne informacje

FAQ, słownik, zasady ruchy wodnego, specjalne oferty… Przeczytaj przydatne informacje odnośnie nawigacji na rzekach i kanałach

Nasze rejsy regionalne w Niemczech

Zamów darmowy katalog

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Kupujac w Nicols,akceptujesz zapisanie ich w pamięci przeglądarki.