Podziel się tą stroną na

Wakacje na barce w Dolinie Saony

Wakacje na barce w Dolinie Saony: ciesz się harmonią życia na wodzie wśród pięknych krajobrazów Szampanii i Burgundii.

Zaokrętuj się na barce turystycznej, do prowadzenia której nie potrzebujesz żadnego patentu, i wybierz się w rejs po Saonie w pięknej scenerii, idealnej do odbycia odprężającej podróży. Spokojne wody rzeki sprawiają, że jest to idealny cel wyjazdu dla osób odkrywających po raz pierwszy uroki turystyki rzecznej.

Pełna ryb rzeka to raj dla wędkarzy! Można tu złowić szczupaka, sandacza czy ukleję.

Rejs barką po Saonie, Kanale Wschodnim (Canal de l’Est) i kanale pomiędzy Szampanią a Burgundią

Nasza baza barek turystycznych w Port sur Saône pozwala na rejs w dół Saony, która w Epinal łączy się z Kanałem Wschodnim, pozwalając na eksplorację lesistego krajobrazu Wogezów.

W kierunku południowym czeka na Ciebie kilka dróg wodnych: kanał pomiędzy Szampanią i Burgundią, a następnie punkt, w którym Kanał Burgundzki łączy się z Kanałem Rodan-Ren (biegnący na tym odcinku skanalizowaną rzeką Doubs). Znajduje się tutaj druga baza Nicols w regionie Franche Comté – Dole.

Przydatne informacje

FAQ, słownik, zasady ruchy wodnego, specjalne oferty… Przeczytaj przydatne informacje odnośnie nawigacji na rzekach i kanałach

Zamów darmowy katalog

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Kupujac w Nicols,akceptujesz zapisanie ich w pamięci przeglądarki.