Wakacje na barce w Niemczech

Bogactwo dróg wodnych w Niemczech oferuje miłośnikom turystyki rzecznej szansę odkrycia wspaniałych obszarów naturalnego krajobrazu.
Wyczarteruj barkę turystyczną i wypłyń na szerokie wody otoczone przez zapierający dech w piersiach zalesiony krajobraz, typowy dla regionów Brandenburgii i Meklemburgii. W Niemczech zlokalizowane są trzech bazy Nicols, które oferują niezapomniane wakacje na barce w sercu regionu tysiąca jezior.
Lubisz kąpiele w czystej wodzie? Chciałbyś przycumować do brzegów dzikiego jeziora, w miejscu idealnym do zarzucenia wędki? Zabierz swoją rodzinę lub znajomych na rejs – weekendowy, tygodniowy albo dłuższy – i daj się oczarować przez świat dzikiej przyrody.

Wyczarteruj barkę turystyczną Nicols z jednej z naszych baz w Niemczech

Nicols zachęca do odkrywania kultury i historii wschodnich Niemiec podczas podróży wzdłuż lokalnych dróg wodnych. Rzeki Elde i Hawela meandrują przez Park Narodowy Müritz w kierunku Schwerina, niesamowitego miasta, w którym znajduje się słynny zamek. Wynajmij barkę z naszych baz w Lubz lub Furstenberg i ciesz się przepięknymi krajobrazami. A niedaleko czeka na Ciebie stolica kraju - Berlin.

Różne możliwości wyboru trasy rejsu umożliwiają zaplanowanie idealnych wakacji na pokładzie barki Nicols.

Co mówiąnasi klienci

“If you like nature and the feeling of being in the great outdoors then a boating holiday in Germany is for you! We particularly enjoyed crossing the large lakes, especially that of Müritz, in the heart of the National Park. The fauna and flora of the region is beautiful and there’s no better vantage point to enjoy it from than your boat - gently cruising along the waterways."

Oliver – 49 years old – as a couple

MAIS DE