Wakacje na barce na Węgrzech

Dla spróbowanie czegoś zupełnie innego dlaczego nie rozważyć wakacji na barce pływając po rzekach i jeziorach Węgier? Nicols jest niezmiernie dumny z faktu, że jest pierwszą firmą wynajmująca barki na wakacje na Węgrzech, chociaż państwo to wciąż jest stosunkowo nieznane wielu żeglarzom. Uważamy, że ten ukryty raj zyska na popularności - zwłaszcza teraz, gdy możesz wynająć tam nasze barki! Drogi wodne na Węgrzech są spokojne, a otaczające je krajobrazy naturalne i nieskażone - idealne dla rybaków, miłośników przyrody i ptaków oraz entuzjastów wszystkiego, co ma związek z życiem na świeżym powietrzu.

Zobacz z najlepszego miejsce (Twojej barki) co ciekawego dzieje się na rzeca Cisa.
Każdego roku, między końcem maja a początkiem czerwca, na rzece pojawiają się miliony owadów podobnych do ważek. To wyjątkowe wydarzenie, które trwa tylko trzy do czterech dni, jest jednym z najbardziej fascynujących zjawisk naturalnych rzek europejskich.

Nasze bazy wynajmu barek na Węgrzech

Startując z naszej bazy Kisköre, znajdziesz się w sercu legendarnej Wielkiej Niziny Węgierskiej i Parku Narodowego Hortobágy, nad rzeką Cisą i jeziorem Cisa. Z pokładu swojej barki (licencja nie jest wymagaa)  zwiedzisz „Pusztę” - bezleśna formacja roślinna typowa dla Wielkiej Niziny Węgierskiej. Tam stada bawołów, wołów i dzikich koni strzegą „csikos” – lokalni pasterze.

Alternatywnie, z naszej drugiej bazy Nicols w Tokaju, możesz popłynąć wzdłuż rzeki Bodrag i Górnej Cisy. Trasa ta prowadzi do serca regionu słynącego z produkcji wina Tokaj. Będąc na pokładzie barki, miniesz krajobrazy winnic u podnóża gór Zemplén i starożytne wulkany porośnięte lasami.

Co mówiąnasi klienci

"These canal boating holidays in Hungary have been a real discovery for us! We were charmed by a country that is full of soul and has interesting small villages dotted along the waterways – theses are perfect stop-off points for mooring up and setting off to explore. Our crew loved Lake Tisza and the fascinating locations found around it – all beautifully preserved from any form of mass tourism."

Laurent, 34 years old.

MAIS DE