WSPOMNIENIA z naszych barek

Wakacje na
barce turystycznej

Odkryj zabawę i elastyczność wakacji na pokładzie łodzi Nicols!

Niezależnie od tego, czy podróżujesz w parze, z rodziną czy grupą przyjaciół, wakacje na barce oferują pełną swobodę podróży. Wszystko dzięki rejsom o różnym czasie trwania - od weekendowych po tygodniowe i dłuższe wakacje. Urlop na łodzi to świetny sposób, aby zobaczyć dany kraj lub region z nowej perspektywy. Nicols oferuje wakacje na łodziach kanałowych z 24 różnych baz startowych na rzekach i kanałach we Francji, Niemczech, Portugalii, na Węgrzech i w Holandii.

Patent żeglarski czy wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane, aby prowadzić barkę Nicols. Ciesz się niezapomnianymi wakacjami. Do dyspozycji jednostki od 2 do 12 osób.

Powód, dla którego warto zarezerwować już teraz!

Sprawdź nasze ostatnie promocje na barki Nicols

Nasi klienci stylowo podróżują porzekach i kanałach Europy!

Kto nie marzył o rejsie barką po Kanale Południowym (Canal du Midi)?

Odkryj uroki turystyki rzecznej w Akwitanii i Gaskonii

River Trips

W naszym blogu znajdziecie
wszystko o wakacjach na łodzi

Niezależnie od tego, czy jesteś wielkim fanem dróg wodnych, czy po prostu szukasz dodatkowych informacji, które pomogą Ci wybrać następne wakacje, nasza sekcja bloga River Trips na stronie jest nieocenionym źródłem informacji. Tutaj znajdziesz opowieści podróżnicze naszych klientów, bardziej szczegółowe raporty o tym, co warto zobaczyć i zrobić podczas wynajmu łodzi Nicols z jednej z naszych baz we Francji, Niemczech, Portugalii lub Holandii, a także najnowsze wiadomości na temat nowych łodzi z stoczni Nicols. Znajdziesz nawet wywiady z ludźmi związanymi z  drogami  wodnymi i wokół nich - od tych, którzy obsługują śluzy po lokalnych artystów.

MAIS DE