Wakacje na wodziew Anjou

Wynajmij barkę i ciesz się przyjemnościami wakacji na łodzi w regionie Anjou we Francji.

Położone zaledwie dwie i pół godziny od Paryża,między regionami Loary i Bretanii, Anjou ma ponad 300 km żeglownych rzek przeznaczonych wyłącznie do turystyki rzecznej i czekających na odkrycie!

pictos-anjou
Wynajmij barkę rzeczną w anjou I spędź wakacje na łodzi

Słynące z doskonałego jedzenia i wina oraz historycznych zamków i opactw, Anjou szczyci się wspaniałą siecią rzek, które zaprowadzą do wielu skarbów, które region ma do zaoferowania.

Trzy bazy Nicols ułatwią wycieczki łodzią po rzekach Sarthe i Mayenne, które pomogą odkryć wiele bogactw Anjou - najlepiej robić to z wody!

Niezależnie od tego, czy są to zalesione wzgórza, nadrzeczne rezydencje czy urocze wioski, jesteśmy pewni, że Ty i Twoja załoga, rodzina i przyjaciele pokochacie wszystko w Anjou - w tym prowadzenie własnej stylowej barki (wcześniejsze doświadczenie nie jest potrzebne!).

Wynajem barek na rzekach Mayenne, Sarthe I Oudon

W Anjou masz gwarancję ciszy i spokoju na drogach wodnych. Rzeki zaprowadzą Cię do wielu małych, pełnych kwiatów  wiosek rozsianych wzdłuż Mayenne, Sarthe i Oudon. Każda osada jest przesiąknięta lokalną historią i kipi urokiem.

Tutejsze szlaki wodne należą do najlepiej wyposażonych we Francji. Znajdziemy tu wiele przystanków wodnych i pontonów cumowniczych, a sztuczne śluzy tego regionu są otwarte codziennie i łatwe w użyciu - nawet dla początkujących.

MAIS DE