Wakacje na wodzie w Brandenburgii

Odkryj region Brandenburgii w Niemczech, wynajmując barkę rzeczną - wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane!

W regionie znajduje się 170 uczęszczanych i ruchliwych dróg wodnych - jezior, kanałów i rzek. Czy jest lepszy sposób na ich zbadanie niż bycie kapitanem na własnej, stylowej barce Nicols?

pictos-brandebourg
Wynajem barek w Brandenburgii

Położona na zachód od Berlina Brandenburgia w Niemczech słynie z dróg wodnych. Sieć rzek i kanałów jest również bezpośrednio połączona z meklemburskimi jeziorami.

Baza Nicols znajduje się w Fürstenberg nad rzeką Hawelą. To idealna baza wypadowa na skrzyżowaniu dwóch regionów: na północnym zachodzie leży Meklemburgia z 1000 jezior, a na południowym wschodzie, w kierunku Berlina, Brandenburgia. Wybierz jedną z wielu różnych tras rejsów, od kilkudniowych do dwutygodniowych wakacji.

Uwaga: tylko część tutejszych dróg wodnych jest żeglowna, jeśli nie masz licencji żeglarskiej. Jeśli chcesz popłynąć do Oranienburga, a następnie do Berlina, musisz mieć patent sternika motorowodnego.

Wynajem barki na rzece haveli: ciesz się życiem w wodzie I poza wodą!

Rozpocznij wakacje na łodzi w bazie Nicols w Fürstenberg i przygotuj się, że zostaniesz oczarowany atrakcjami tego regionu Niemiec.

  • Naturalny raj: obserwuj różnorodne krajobrazy i roślinność pośród  jezior, rzek i kanałów. Region jest niezwykle zróżnicowany pod względem flory i fauny, a miłośnicy ptaków będą chcieli udać się nad jezioro Müritz - to idealne miejsce do wypatrywania orłów, kormoranów, żurawi i rybołowów.
  • Doskonałe możliwości pływania: jeśli lubisz pływać, pokochasz czyste wody, których pełen jest ten  fascynujący region jezior. Woda jest wyjątkowej jakości i należy do najczystszych w Europie - w określonych porach roku można wyraźnie widzieć na głębokość do 12 metrów. Nie tylko pływacy czerpią radość z jakości wód - rybacy również kochają!
  • Bogate dziedzictwo historyczne: twoja barka zabierze Cię do fantastycznych historycznych skarbów. Kierując się w kierunku północno-zachodnim (w kierunku Meklemburgii), odwiedzicie: Rheinsberg z pałacem w stylu rokoko; Mirow z jego ciekawymi domami nad jeziorem, pokrytymi strzechą; domy z muru pruskiego Röbel; Waren i „Müritzeum”, centrum dla zwiedzających Parku Narodowego Müritz. Alternatywnie, kierując się na południowy zachód (w kierunku Brandenburgii), będziesz miał okazję zwiedzić: Himmelpfort, znane jako „stolica wędkarstwa” (spróbuj lokalnej specjalności, wędzonej ryby) ... i znane również jako rodzinne miasto Świętego Mikołaja! Na koniec postój w Templinie, uroczym miasteczku otoczonym murami.

Dla klientów z licencją sternika motorowodnego popularnymi kierunkami są również Berlin i Poczdam. Prosimy o kontakt w celu uzyskania propozycji tras wakacyjnych na łodzi, które odbywają się również w tych miejscach.

MAIS DE