Wakacje na wodziew lot

Wejdź na pokład i weź udział w samodzielnym rejsie łodzią po kanale przez serce wspaniałej doliny Lot: ciąg klifów, potoków i jaskiń czeka na Ciebie wokół każdego zielonego i liściastego zakrętu pięknych i naturalnych dróg wodnych.

pictos-lot
Wynajem barek w Lot

74 km rzek i przyjemności w okolicy! 17 otwieranych ręcznie śluz (zrób to sam) przeniesie Cię w przeszłość.

Stare wioski w Quercy, zapomniane przez czas, uliczki, czerwone omszałe dachy, słynny most Valentré w Cahors, klify w Bouziès, Saint-Cirq-Lapopie na jego krawędzi, dodają prawdziwego uroku temu wakacyjnemu kierunkowi żeglugi po kanałach.

* Uwaga: żegluga na rzece Lot może być narażona na powodzie. Na trasie znajduje się również 17 ręcznych śluz (do samodzielnej obsługi). Zalecamy, aby podczas rejsu po rzece Lot mieli Państwo już pewne doświadczenie w sterowaniu barką. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Wynajem barek w Lot

Nicols oferuje wynajem barek rzecznych w bazie Cahors (średniowieczne miasto ze słynną winnicą) położonej w samym sercu doliny Lot. Ta nieokiełznana rzeka, usiana ręcznie otwieranymi śluzami, czasami podlega wahaniom poziomu: dlatego zaleca się pewne doświadczenie w pływaniu łódką, aby naprawdę w pełni wykorzystać wakacje na wodzie!

MAIS DE