Wakacje na barce w Holandii

Znana z wiatraków, tulipanów i oczywiście kanałów, Holandia jest idealnym miejscem na spędzenie wakacji na barce! Dlatego też nie wahaliśmy się, aby dodać Holandię do naszej stale rosnącej listy krajów, w których można wyczarterować barki Nicols. Aby wynająć jedną z naszych przestronnych i stylowych barek z bazy Nicols w Kerkdriel, nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie ani licencja żeglarska.

Holenderskie drogi wodne składają się z sieci kanałów i rzek o łącznej długości około 5046 km. To plasuje ten kraj na trzecim miejscu w Europie, za Francją (8500 km) i Niemcami (7300 km), jednak jeśli porównać rozmiary trzech krajów, holenderska sieć jest proporcjonalnie największa i wyjaśnia, dlaczego nazywany jest „krajem kanałów”!

Wynajmij barkę I zwiedzaj Holandię

Dom Anny Frank w Amsterdamie, ser Gouda, mnóstwo ścieżek rowerowych i muzeum Van Gogha ... to tylko niektóre atrakcje turystyczne Holandii. Co jednak najważniejsze, wszystkie one są dostępne w ramach jednej z naszych tras wycieczkowych.

Baza Nicols w Kerkdriel znajduje się w samym sercu Holandii i oferuje doskonałą lokalizację dla szerokiej gamy tras, w tym rejsów pętlowych, jednokierunkowych oraz z/do mariny bazowe.

Aby rozpocząć planowanie wakacji na łodzi w Holandii, zapoznaj się z naszymi sugerowanymi trasami rejsów oraz tym, co możesz zobaczyć na trasie.

Co mówiąnasi klienci

“Some of our finest memories of our Holland holiday were simply finding a quiet mooring spot close to windmills and enjoying a tasty meal on the deck of our canal boat – watching the sunset. We highly recommend a boating holiday here if you’re looking for a relaxing getaway with friends."

Paul – 41 years old – travelling with friends

MAIS DE