Znajdź swoją barkę od Nicolsa!

Jeśli nie masz doświadczenia w wakacjach na łodzi i nie wiesz, jak wybrać barkę,, która odpowiada Twoim potrzebom, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Wystarczą trzy kliknięcia, aby odpowiedzieć na poniższe pytania, a pokażemy Ci najlepsze dostępne opcje. Będziemy musieli znać skład Twojej załogi, w tym liczbę małych dzieci i niemowląt, a także liczbę wymaganych kabin i łóżek. Na koniec zapytamy o dodatkowe cechy konstrukcyjne lub wyposażenie, które chcesz znaleźć na pokładzie - takie jak tarasy słoneczne, wewnętrzne lub zewnętrzne (lub obie wersje!) pozycje sterownicze i wiele więcej.

Wybór barki jest naprawdę tak prosty!

3 PYTANIAktóre pomogą Ci znaleźć odpowiednia barkę

Jak liczna jest Twoja załoga?
Ile potrzebujesz kabin (minimum)?
Jakie inne opcje jeszcze potrzebujesz?

Nicols buduje barki rzeczneod 30 lat

 

Stocznia Nicols ma siedzibę we Francji i jest odpowiedzialna za każdy aspekt budowy naszych barek - od wstępnych koncepcji po dostawę na drogach wodnych. Wieloletnie doświadczenie oraz słuchanie opinii klientów pozwoliło na ciągłe ulepszenia, których efektem jest obecnie jedna z najbardziej stylowych i wygodnych flot poruszających się po drogach wodnych.

 

Dowiedź się więcej

Nasze barkiwedług funkcji

Flota barek rzecznych Nicols obejmuje ponad 20 różnych typów łodzi. Wybierz funkcje, które są dla Ciebie ważne i znajdź najlepszą barkę na Twoje wakacje.

Nasze barki w czterechstylach

W ciągu 30 lat, kiedy budowaliśmy łodzie, stocznia Nicols stworzyła cztery serie - wszystkie różniące się kształtem oraz wyposażeniem i wyposażeniem znajdującym się na pokładzie. Każda z czterech serii jest dostępna w różnych rozmiarach, od mniejszych łodzi z pojedynczą kabiną po duże barki rzeczne z pięcioma kabinami. Oznacza to, że Twoja załoga może liczyć od 2 do 12 osób!

MAIS DE