Wakacje na barcew regionie Tokaj

Wynajmij barkę rzeczną w samym sercu węgierskiego regionu winiarskiego Tokaj. Wina produkowane tutaj są znane na całym świecie, a tutejsze winnice jako pierwsze na świecie, w 1737 roku zostały sklasyfikowane jako region winiarski.

Wynajem barek w regionie Tokaj

Zaczynająmy od miasta Tokaj i kierujemy się do Sátoraljaújhely na granicy Słowacji. Rejs po spokojnych wodach rzeki Bodrog da nam okazję obserwowania stóp gór Zemplen i dawnych wulkanów porośniętych lasami. Winorośle sadzone u podnóża gór rozsławiły ten region w świecie winiarstwa. Jeśli płyniesz z rodziną, koniecznie zajrzyj do parku rozrywki Zemplén Kalandpark – znajdziecie tam takie atrakcje jak letni tor bobslejowy, tyrolka i wiele innych.

Kierując się na południe, dotrzesz do pałacu Rakóczi w Sárospatak - zachwyci Cię fascynująca architektura renesansowa. Wody Górnej Cisy są spokojne i idealne do pływania, więc skorzystaj z floty barek Nicols wyposażonych w drabinkę pływacką, która ułatwia wchodzenie i wychodzenie z wody oraz prysznice na pokładzie.

pictos-tokaj
Wynajmij barkę w Tokaju i spędź wakacje na wodzie na Węgrzech

Z bazy Nicols w Tokaju nasze wakacyjne trasy żeglarskie zabiorą Cię drogami wodnymi rzeki Bodrog i Górnej Cisy w serce słynnego regionu winiarskiego. Historyczne piwnice Ungvári w Sátoraljaújhely i księcia Rákóczi’ego w Sárospatak, piwnicę Rákóczi w Tokaju i labirynty tamtejszych galerii – wszystkie te winnice i miejsca produkcji wina są dostępne dla zwiedzających. Upewnij się więc, że masz je na swojej liście atrakcji do zwiedzania (i próbowania) podczas swoich wodnych wakacji.

Od wiosny 2020 r. Nicols będzie pierwszą firmą oferującą wynajem barek na całym obszarze Węgier. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie ani licencja,a na trasie nie ma też żadnych śluz - więc na co czekasz… Bądź jednym z pierwszych klientów, którzy odkryją zielone krajobrazy i kwitnące winnice Tokaju podczas rejsu barką.

MAIS DE