Nadia Group

Początki Nadia Group sięgają założonej w 1962 roku firmy Nadia, która zajmowała się produkcją tablic rejestracyjnych. W kolejnych latach następował rozwój i dywersyfikacja działalności. Obecnie Nadia Group działa w 7 gałęziach przemysłowych.

Przykład sukcesu

Przez lata panował trend w gospodarce, aby skupiać się na jednej gałęzi przemysłu. Nadia Group odeszła od tego modelu i jest doskonałym przykładem firmy, który zdywersyfikowała swoją działalność przez co stała się bardziej odporna na pojawiające się co pewien czas kryzysy gospodarcze w poszczególnych branżach.

Grupa opiera swój sukces na know-how swoich doświadczonych pracowników, którzy utrzymują dobre relacje zarówno z kontrahentami, jak i klientami. Każdy z pracowników jest ekspertem w pracy, którą wykonuje. Sukcesywnie stara się również podnosić swoje kwalifikacje.

Proces produkcji w Nadia Group zaczynając od biura projektowego, a skończywszy na produkcji, jest w pełni zintegrowany. Grupa posiada własny dział badawczy, cechujący się wysoką innowacyjnością oraz szybkim czasem reakcji na pojawiające się nowe trendy w gospodarce.

Gwarancja sukcesu I solidności Do Nadia Group należą:

NADIA SIGNALISATION: producent znaków drogowych i budowlanych, oznakowań i ogrodzeń aluminiowych, www.nadia-europ.com.

SIB: stolarka zewnętrzna dla domów (bramy, drzwi garażowe, okiennice, ogrodzenia), www.sib-europe.com.

DYNAMIC: małe AGD, www.dynamicmixers.com.

ANJOU AUTOMATION: automatyka, systemy kontrolne, www.anjouautomation.fr.

FORCE 5: sprzedaż jachtów, silników, sprzętu żeglarskiego, www.force-5.fr.

ALUCLOS: zamknięcie aluminium

MAIS DE