Wakacje na barcez brodzikiem!

Zabawa w wodzie jest istotną częścią wakacji na łodzi.

To nie znaczy, że musi się ona ograniczać tylko do rzek i kanałów - w Nicols oferujemy również ekskluzywny basen z wodą, który można przymocować do łodzi.

BRODZIK: tylko w Nicols

Rewolucyjne rozwiązanie

Basen jak i cały pomysł przymocowania go do barki powstała w 1994 i nadal jest wyjątkowa i rewolucyjna koncepcja w świecie wakacji na łodzi!

Nasi konstruktorzy w stoczni Nicols chcieli odpowiedzieć na sugestie klientów dotyczące bezpiecznego wypoczynku w czystej, ciepłej wodzie podczas wakacji na barce. Rezultatem jest nasz podgrzewany basen, który można przymocować do wielu łodzi we flocie Nicols

Spraw, aby wakacje na barce były jeszcze ciekawe!

Jeśli myślisz, że wakacje na barce nie mogą być jeszcze ciekawsze pozwól, że opowiemy Ci o naszym podgrzewanym i filtrowanym przyczepnym basenie!

Załogi, zarówno młode, jak i starsze, będą cieszyć się korzyściami płynącymi z basenu. Jest to idealne uzupełnienie wakacji na łodzi. Basen może być z łatwością holowany przez większość barek Nicols.

Specyfikacja brodzika

 • Rekomendowana pojemność: 3.
 • Długość: 2.55 metrów.
 • Szerokość: 3.10 metrów.
 • Pojemność wody: 700 litrów.
 • Wyposażenie: balustrada z podwójnymi poręczami dla twojego bezpieczeństwa, dwoma przesuwanymi okapami, które zakrywają i zapewniają dodatkową przestrzeń na tarasie. Oczyszczacz będzie filtrował wodę, a do regulacji temperatury wody służy termostat.

Basen można przymocować do większości naszych łodzi Nicols. Robi się to identycznie jak przy mocowaniu przyczepy za samochodem! Basen o pojemności 700 litrów może pomieścić od dwóch do trzech osób.

 • Woda w basenie Nicols jest podgrzewana i filtrowana, co oznacza, że kąpiel w niej jest zarówno wygodna, jak i bezpieczna - idealna dla małych dzieci.

 • Basen otacza podwójna szyna bezpieczeństwa.

  Twoje dzieci mogą pływać i bawić się bezpiecznie.

 • Basen przymocowany jest z tyłu łodzi. Za pomocą twardych przesuwnych pokryw można również zwiększyć powierzchnię tarasu barki.

 • Czy obawiasz się, że Twoim małym dzieciom może coś złego przytrafić się w basenie (temperatura, czystość)? A może masz wątpliwości, czy jest to bezpieczne, jeśli pływacie po rzece? Basen Nicols pozwala uniknąć tych wszystkich problemów i zapewnia bezpieczne, czyste i wygodne miejsce do zabawy dla dzieci.

  Z basenu można korzystać podczas pływania barką!

  I to nie tylko dla dzieci. Dorośli też pokochają dodatkową przestrzeń do relaksu i kąpieli w czystej, ciepłej wodzie.

  Spraw, aby Twoje wakacje na łodzi były niezapomniane i zafunduj swojej załodze podgrzewany basen z wodą!

Basen można przymocować do większości naszych łodzi Nicols. Robi się to identycznie jak przy mocowaniu przyczepy za samochodem! Basen o pojemności 700 litrów może pomieścić od dwóch do trzech osób.

Odpowiedzi naTwoje pytania

Czy basen SPLASH pasuje do wszystkich łodzi?

Basen pływacki jest przystosowany do wszystkich łodzi Nicols w obrębie linii Estivale, Confort i Sedan, z wyjątkiem Primo i Nicols 800. Należy jednak pamiętać, że przy wypożyczaniu basenu pływackiego z łodzią o długości ponad 13 metrów całkowita długość łodzi i wspólny basen oznacza, że ​​wymagane jest zezwolenie na pływanie.

Gdzie mogę wynajmować basen Nicols splash?

Podgrzewany basen jest dostępny w następujących regionach: Alzacja, Akwitania, Charente i Canal du Midi.

Czy basen jest bezpieczny dla dzieci?

Wokół krawędzi basenu biegnie podwójna poręcz, która zapobiega wpadnięciu do kanału lub rzeki, dzięki czemu basen jest szczególnie bezpieczny dla dzieci.

Czy woda jest podgrzewana?

Woda w basenie jest podgrzewana. Basen wyposażony jest w termostat do regulacji temperatury - jak miło jest odpoczywać w przyjemnej temperaturze 35 stopni Celsjusza!

Czy woda jest czysta?

Przed przyjazdem gości basen powitalny jest przygotowywany z najwyższą starannością przez pracowników bazy. Napełniony świeżą wodą basen z hydromasażem jest wyposażony w odpieniacz, który również filtruje wodę. Na wyposażeniu znajdują się również przesuwane osłony, dzięki którym ​​basen można przykryć po użyciu, co zapobiega zabrudzeniu wody np. przez spadające liście. Pokrowce te pomagają utrzymać temperaturę wody, a także zapewniają dodatkową przestrzeń na tarasie. Jeśli wynajmujesz rowery, dlaczego z łatwością nie przechowywać ich tutaj?

Czy basen można zarezerwować w opcji last minute?

Zawsze zalecamy rezerwację basenu tak wcześnie, jak to tylko możliwe (najlepiej w tym samym czasie, co rezerwacja łodzi kanałowej), ponieważ ich liczba jest ograniczona. Co więcej, nasz zespół podstawowy potrzebuje czasu, aby przygotować je na rejs - wypełnić je i przymocować do łodzi.

MAIS DE