Wróć do menu głównego
Aktualności

Nicols zdobywa wielki kontrakt na węgrzech

20 Łodzi kanałowych do wynajęcia z Kisköre I tokaju w 2020 roku

Stocznia Nicols z siedzibą we Francji świętuje kontrakt od  rządu węgierskiego na budowę i dostawę 20 swoich stylowych łodzi kanałowych gotowych do wynajmu na wakacje w 2020 roku.

Wszystkie nowe łodzie pochodzą z linii Nicols Estivale i będą zlokalizowane w dwóch nowych bazach: w Kisköre (1,5 godziny od stolicy Budapesztu i 4 godziny od Wiednia) i Tokaju. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w żeglarstwie ani licencja na wynajem. Łodzie różnią się rozmiarem i wyglądem.

Firma Nicols jest szczególnie uradowana projektem, ponieważ jest pierwszym dostawcą wakacyjnych łodzi, który działa na węgierskim rynku turystycznym. Komentując to, Corinne Dufaud, kierownik biura rezerwacji Nicols, powiedziała: „Jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się wygrać ten kontrakt, ponieważ docenia on doświadczenie firmy Nicols zarówno w budowaniu wspaniałych łodzi, jak i organizowaniu wspaniałych wakacji. Wszyscy są niezwykle podekscytowani, mogąc zaangażować się w rozpoczęcie nowego rodzaju turystyki na Węgrzech ”.

Zabezpieczenie tego ważnego kontraktu dotyczącego rozwoju wakacji na drogach wodnych na Węgrzech stanowi kontynuację ostatnich sukcesów Nicols. W ubiegłym roku producent wprowadził do swojej oferty trzy kabinową Sixto Green - pierwszą w 100% elektryczną łódź, pierwszą tego rodzaju na europejskich drogach wodnych.

Obecnie skupiamy się na realizacji projektu o wartości 15 milionów euro - budowie 20 łodzi kanałowych, ale także budowie infrastruktury, która pomieści je na Węgrzech, co oprócz dwóch baz Nicols obejmuje również utworzenie odpowiednich punktów cumowniczych wzdłuż dróg wodnych. Prace są już w toku. Pomimo podpisania umowy dopiero pod koniec grudnia 2018 roku w Ambasadzie Węgier, pierwsza ukończona łódź została zaprezentowana na Targach Turystycznych w Budapeszcie w lutym 2019 roku.

Podziel się

Przeczytaj też

MAIS DE